MEGHAN ENEIDA

Loading...

Welcome to TrueSpirits Boutique by Meghan J

Welcome to TrueSpirits Boutique by Meghan J

For more artwork & limited edition items for sale check out the TrueSpirits Boutique website: https://truespiritsboutique.wixsite.com/mjdesigns You can like and ...

Read More »

Doktor Plastik mundesuar nga klinika "Da Vinci" - Historia e Julian dhe Eneida Bytyqi (26 maj 2018)

Doktor Plastik mundesuar nga klinika "Da Vinci" - Historia e Julian dhe Eneida Bytyqi (26 maj 2018)

www.tvklan.al Doktor Plastik”, një reality show nga Elda Laze. Prezantuese Kiara Tito. Me pjesëmarrjen e kirurgëve profesionistë të Klinikës “Da Vinci” Kjo është ...

Read More »

Sara López y Ivo Vieira | Kizomba 2018

Sara López y Ivo Vieira | Kizomba 2018

Sara López y Ivo Vieira | Kizomba 2018 Musica: Eneida Marta Africa Tabanka Povo - Dj Fabinho Remix ES Sara López es una bailarina reconocida a nivel ...

Read More »

Ftesë në 5, “Rrena”, balada që “zbuti” këngëtaren Nikka, 30 Maj 2019, Pjesa 1

Ftesë në 5, “Rrena”, balada që “zbuti” këngëtaren Nikka, 30 Maj 2019, Pjesa 1

Tema: Nikka tregon të vërtetën që fshihet pas këngës “Rrena, balada që e “zbuti” dhe tregoi anën e ndjeshme, të munguar në këngët e tjera. Ja planet e verës.

Read More »

Ftesë në 5, Anxhela Peristeri në super formë në klipin e ri ”Maraz”, 30 Prill 2019, Pjesa 1

Ftesë në 5, Anxhela Peristeri në super formë në klipin e ri ”Maraz”, 30 Prill 2019, Pjesa 1

Tema: Anxhela Persiteri vjen më sensuale se kurrë në videoklipin e ri “Maraz” dhe ka një përgjigje për gjithçka është folur për të. Te ftuar: Anxhela Peristeri Për ...

Read More »

Rudina - Sanermo 2018 dhe fenomeni Ermal Meta! (12 shkurt 2018)

Rudina - Sanermo 2018 dhe fenomeni Ermal Meta! (12 shkurt 2018)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN Të ftuar: Leontina Nika - gazetare Kulture “Abc ...

Read More »

Liberty Zumba Club Klaudya Lozz ft Delia Lagarrati, Dulce Mar, Eneida Fajardo y Laura Velazquez

Liberty Zumba Club   Klaudya Lozz ft Delia Lagarrati, Dulce Mar, Eneida Fajardo y Laura Velazquez

Hola Chikas!!! Con mucho orgullo les presento esta excelente rutina de Zumba Fitness, proveniente de mi autoría, con la muy especial colaboración de las ...

Read More »

Rudina - BEST OF Pjesa 3! (25 korrik 2018)

Rudina - BEST OF Pjesa 3! (25 korrik 2018)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

Read More »

Já pensei em voltar pro Brasil?? | Guri Guru #4

Já pensei em voltar pro Brasil?? | Guri Guru #4

Os ingleses são frios como dizem? Londres é melhor no inverno ou no verão? O Uber foi proibido em Londres? Como aprendi os phrasal verbs? Estas e outras ...

Read More »

Rudina/ Stilistja e njohur prezanton familjen: Mbesa eshte frymezimi im (19.02.2018)

Rudina/ Stilistja e njohur prezanton familjen: Mbesa eshte frymezimi im (19.02.2018)

Ajo është një stiliste e njohur e cila shpesh është pjesë e ekraneve për shumë tema që kanë të bëjnë me stilin. Por sot Anila Konomin do ta njohim në një tjetër ...

Read More »

Productos raros: Cut Crease Stamp en segundo ¿Realmente funciona?

Productos raros: Cut Crease Stamp en segundo ¿Realmente funciona?

ProductosRaros #ProbandoProductosRaros #FuncionanEstosTrastos Antes de empezar te puedes suscribir aquí: https://goo.gl/UbY816 Si te gusta mi proyecto ...

Read More »

AVENGERS: INFINITY WAR MAKEUP CHALLENGE | Karilpan

AVENGERS: INFINITY WAR MAKEUP CHALLENGE | Karilpan

Antes de empezar te puedes suscribir aquí: https://goo.gl/UbY816 Si te gusta mi proyecto y este canal puedes ayudarme haciendo tu donación aquí: ...

Read More »

Fargo 2012 112 RR3: Megan Black (Iowa) vs. Lauryn Bruggink (Colorado)

Fargo 2012 112 RR3: Megan Black (Iowa) vs. Lauryn Bruggink (Colorado)

RR3 match of the 2012 USAW Junior Women`s FS Nationals with Megan Black from Iowa vs Lauryn Bruggink from Colorado at 112 lbs.

Read More »

Fargo 2012 112 1st Place Match: Hanna Grisewood (New York) vs. Megan Black (Iowa)

Fargo 2012 112 1st Place Match: Hanna Grisewood (New York) vs. Megan Black (Iowa)

1st Place Match match of the 2012 USAW Junior Women`s FS Nationals with Hanna Grisewood from New York vs Megan Black from Iowa at 112 lbs.

Read More »

Rudina - Rubrika “Quiz”! (18 dhjetor 2017)

Rudina - Rubrika “Quiz”! (18 dhjetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

Read More »

You May Also Like

About the Author: Theme Admin